KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191352
nr 1219 1352
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, "I Logen", Signerad. Olja på duk, 24x24
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:13:36
21/11 20:30:36
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund